ОБАВЕШТЕЊЕ

Измена плана јавних набавки
7. avgusta 2020.
Уређење игралишта у вртићу “Шећерко” у Црвенки
29. avgusta 2020.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи,

почетак нове школске године је пред нама. Како бисмо изашли у сусрет вашим потребама у тренутној епидемиолошкој ситуацији и испоштовали препоруке Министарства просвете,науке и технолошког развоја, обавештавамо вас о терминима родитељских састанака који ће се одржати на отвореном простору (у дворишту вртића) уз обавезно ношење маски.

Сунчица Кула

  • Мешовита јаслена група, Ана Кључковски и Бојана Максимовић – петак у 18:00
  • Старија јаслена група, Маја Крнајац и Анамарија Фаркаш – петак у 17:00
  • Млађа васпитна група, Радуловић Радмила и Лазовић Марта – петак у 18:00
  • Млађа средња васпитна група, Јасмина Микулић и Јелена Чуповић Милинковић – петак у 16:00
  • Средња васпитна група, васпитачи Сабо Агота и Чапко Јелена – петак у 18:00
  • Старија васпитна група, Зора Илин и Јелена Чуповић Милинковић – петак у 17:00
  • Старија васпитна група, Кнежевић Слободанка и Латинкин Драгана – петак у 17:00
  • Припремна предшколска васпитна група, Сопренић Оливера и ЛатинкинДрагана – петак у 16:00

Колибри Кула

  • Млађа, старија и мешовита група јаслице, Тамара Ђорђевић, Драгана Кулеба, Исидора Настић, Сапун Александра и Валентина Грбић – петак у 18:00
  • Млађа васпитна група, Плавшић Биљана и Јована Скенџић – понедељак у 16:00
  • Млађа средња група, Вања Раковић и Јелена Макша – понедељак у 15:00
  • Средња старија група, Чила Мишовић и Коса Поповић – понедељак у 18:00
  • Припремна предшколска група, Славица Васовић и Татјана Анђелић – понедељак у 17:00
  • Млађе сменске групе – петак у 18:00
  • Старије сменске групе – петак у 18:00
  • Најстарија група, Алаксандра Влашкалић и Татјана Анђелић – понедељак 16:00

Васпитачи: Тинда Кечан, Зорица Вргов, Ивана Савановић, Мира Чапко, Адела Ачански, Драгана Ракита

Чувари осмеха Сивац:

Преподнева смена

  • Маја Томић и Миљана Поповић – петак у 16:00,
  • Маја Новаковић и Миленка Леовац – петак у 16:00,
  • Вукица Паравина и Александра Раонић – петак у 17:00,
  • Зорана Побулић и Марија Балог – петак у 17:00,
  • Гордана Котлица, Марија Лончар – понедељак у 16:30,
  • Марина Новаковић – понедељак у 16:30,
  • Сандра Рапчак, Наташа Павков – понедељак у 17:00,
  • Миладин Маринков – понедељак у 17:00.

Шећерко Црвенка

  • Млађа јаслена група, Смиљана Поповић и Бојана Трифуновић – петак 16:00
  • Старија јаслена, Едита Новаковић –петак 17:00
  • Млађа група,Тамара Дмитрић и Јелена Лазић- петак у 16:00
  • Млађа група, Светлана Пејовић и Маријана Јанковић –петак 17:00
  • Мешовита група, Корнелија Ковач и Јована Поткоњак –петак у 18:00
  • Средња група,Божана Кљајић Јовичић и Кристина Лепосавић –понедељак у 16:00
  • Средња група, Драгана Вукчевић и Кристина Лепосавић –понедељак у 17:00

Веверица Црвенка

  • Митошевић Драгана и Олена Дорогхази –петак у 18:00
  • Милошевић Сенка и Хук Јадранка –петак у 18:00
  • Сокић Слободанка и Весна Огњановић –петак у 17:30
  • Поповић Гордана и Весна Огњановић – понедељак у 16:30

Цицибан Руски Крстур

  • Послеподневна група, Костић Емилија и Чапко Јасмина–петак у 17:00
  • Јаслена, млађа и старија, Рац Олена, Чернок Андреа и Ђурчјански Марија–петак у 18:00
  • Млађа, обданиште, Мецек Блазенка и Сопка Данијела – петак у 17:00
  • Средња група, обданиште, Русковски Оленка и Сопка Данијела – петак у 18:00
  • Старија група, обданиште, Наташа Настасић и Наташа Варга – петак у 17:00
  • ППП група, Вучковић Ксенија и Варга Наташа – петак у 17:00

Припремне предшколске групе (полудневни боравак)

Свечани пријем деце и родитеља

  • Маслачак, Кула (васп. Јолика Дер) – уторак у 9:00
  • Бубамара, Кула (васп. Драгана Павићевић) – утораку 9:00
  • Невен, Сивац (васп : Славка Чизмар)– утораку 9:00
  • Рода, Липар (васп: Мирјана Бијелић) – петак у 11:30
  • Вртуљак, Крушчић (васп: Бојана Влаховић) петак у 13:00