Sunčica – Grupe

Spisak dece u školskoj 2019/2020. godini

STARIJA  JASLENA  GRUPA

  1. BARNA  HELENA
  2. VISLAVSKI  BOGDAN
  3. VUJNOVIĆ  MIHAJLO
  4. ERAK  JOVAN
  5. ZIRIĆ  ĐORĐE
  6. JAKŠIĆ  JOVAN
  7. JUHAS  ANĐELA
  8. KOSOVAC  LAZAR
  9. MIKULIĆ  DUŠAN
  10. NJARADI DOROTEA
  11. RABRENOVIĆ MATEJA
  12. FILIPOVIĆ LARA
  13. HODINJ ALEKSEJ
  14. HODINJ DAVID
  15. ČORDAŠ LUKA
  16. ŠKOPIĆ JOVANA

VASPITAČ : RADMILA  RADULOVIĆ

 

MEŠOVITA  JASLENA  GRUPA

  1. AFIĆ  DEJAN
  2. BAJAGIĆ  MATEJ
  3. BIGIĆ  STEFAN
  4. BRNJAKOVIĆ  UROŠ
  5. VUKOVIĆ  SARA
  6. DAJČ  LUKA
  7. DRLJAČA  UROŠ
  8. KOPRIĆ  LUKA
  9. MARTINJUK  FILIP  ARHIMED
  10. MIKIĆ LEON
  11. MITIĆ KOSTA
  12. MIŠČEVIĆ JELENA
  13. SRDIĆ SARA
  14. SRDIĆ MAŠA

VASPITAČ : MAJA  KRNAJAC

 

MLAĐA SREDNJA VASPITNA GRUPA

  1. ALADIĆ ANĐELA
  2. BESERMENJI NIKOLA
  3. VALKA LEON
  4. VLAŠKI IVANA
  5. VUKOVIĆ MINA
  6. GRMUŠA NIKOLA
  7. DEJANOVIĆ JOVAN
  8. ĐURIČIĆ ANDREJ
  9. ZAHORODNI LENA
  10. JOKSOVIĆ IVONA
  11. KORCEBA LEA
  12. MAKSIMOVIĆ LAZAR
  13. NOVKOVIĆ NIKOLA
  14. PAPAJČIK ADAM
  15. PEKOVIĆ KATARINA
  16. TOŠIĆ PETAR
  17. REIBER HENRI
  18. TAKAČ OGNJEN
  19. TAMAŠ ELA
  20. CIGANJIK RELJA
  21. ČAPKO ALJOŠA

VASPITAČ: AGOTA SABO

 

MLAĐA VASPITNA GRUPA

  1. ALADIĆ TEODORA
  2. ANDREK TATJANA
  3. VLAHOVIĆ TEODORA
  4. VOROTNJAK ISKRA
  5. JERKOV BOGDAN
  6. KESIĆ DANICA
  7. KOVAČ MARTINA
  8. LUKIĆ PETAR
  9. MANDIĆ JOVAN
  10. MARTINJUK TEODORA
  11. MIKITA JANA
  12. MILOŠEV DAVID
  13. MONAR MIA
  14. NAHIRNI SRĐAN
  15. POLIĆ MIONA
  16. PUTNIK VANJA
  17. RISTOVSKI ALEKSANDRA
  18. STOJANOVIĆ MATEJA
  19. ŠIJAN ENA
  20. ŠIMIĆ ALEKSA

VASPITAČ: LATINKIN DRAGANA

 

STARIJA VASPITNA GRUPA

  1. APRO INES
  2. BERIĆ NEMANJA
  3. VUJKOV FILIP
  4. GELEBAN MIA
  5. GLENDŽA DANILO
  6. ZIRIĆ LAZAR
  7. ILIČIĆ MAKSIM
  8. JOVOVIĆ JOVAN
  9. KOVAČ SARA
  10. KOPRIĆ LENA
  11. KUKOLJ MILICA
  12. LONČAR VUK
  13. MARIJAN NINA
  14. MILER MILA
  15. MILOŠEVIĆ VUK
  16. NANOVSKI PAVLE
  17. NASUP LUKA
  18. NASUP NINA
  19. NOVKOVIĆ NIKODIN
  20. RANKOV VESNA
  21. SILAĐI ANĐELA
  22. CIGANJIK NIKOLINA

VASPITAČI: EDIT SEGI  I BILJNA MARIJA

 

PRIPREMNA   PREDŠKOLSKA   VASPITNA  GRUPA

  1. BANATSKI JULIJANA
  2. BLAŠČANIN VASILIJE
  3. BUBONJA NIKOLA
  4. VINČIĆ PAVLE
  5. VONIĆ MARKO
  6. VUJNOVIĆ MILICA
  7. GOGA DRAGANA
  8. GRKINIĆ MILOŠ
  9. DRAGOJEVIĆ LUKA
  10. ILIN LUKA
  11. KESIĆ DRAGICA
  12. KONČAR NEMANJA
  13. KONČAR TINA
  14. KUČINSKI JOVAN
  15. LONČARIĆ ALEKSA
  16. MIKITA IRINA
  17. MIKIĆ STRAHINJA
  18. MILADINOVIĆ VELJKO
  19. NENADOV VOJIN
  20. RADOVIĆ SANJA
  21. SITNIK ALEKSANDRA
  22. ŠIPOŠ LENA
  23. ŠMUGOVIĆ LUKA
  24. ŠĆEPANOVIĆ DUNJA

VASPITAČ; OLIVERA PEROVIĆ

 

SREDNJA VASPITNA GRUPA “KOLAČIĆI“

  1. BAKIĆ MATEA
  2. BATAKOVIĆ DIVNA
  3. BIGIĆ NOVAK
  4. BRNJAKOVIĆ ALEKSA
  5. VITAS NATALIJA
  6. VRSAJKOV UNA
  7. GOLOČORBIN NADEŽDA
  8. DELETIĆ MILJANA
  9. DRPLJANIN MILJANA
  10. ĐUROVIĆ DANILO
  11. IVANKOVIĆ VASILIJE
  12. NANOVSKI TIJANA
  13. PAP MILICA
  14. PJEKNI ALEKSANDAR
  15. SLAVKOVIĆ VUKAŠIN
  16. STANKOVIĆ MILICA
  17. TADIĆ STEFAN
  18. TEŠIĆ SARA
  19. TURUC ANABELA
  20. HOJSIK NIKOLAS
  21. ČORDAŠ DUŠAN
  22. ŠIRKA DAJANA

VASPITAČ: KNEŽEVIĆ SLOBODANKA

 

SREDNJA – STARIJA VASPITNA GRUPA

  1. BAKIĆ ALEKSA
  2. BRANKOVIĆ NENAD
  3. VLAHOVIĆ HANA
  4. ĐURIĆ SVETLANA
  5. ŽDERO NEVENA
  6. ZIRIĆ HANA
  7. JOVANOVIĆ NIKA
  8. KAPES DANILO
  9. KAPES NIKOLA
  10. KEČKEŠ ALEKSEJ
  11. KOVAČEVIĆ VUKAN
  12. KUČINSKI DUŠKA
  13. LUKIĆ PAVLE
  14. MARKOVIĆ NIKOLIJA
  15. MILOŠEV ANJA
  16. MILOJKOVIĆ STEFAN
  17. NENADOV EMA
  18. RADOVIĆ OGNJEN
  19. SIMJANOV NIKOLA
  20. STOJKOV GAVRILO
  21. HORVAT RELJA
  22. ŠIPOŠ DENIS

VASPITAČ: ILIN ZORA