Сунчица – Групе

Списак деце у школској 2019/2020. години

СТАРИЈА  ЈАСЛЕНА  ГРУПА

  1. БАРНА  ХЕЛЕНА
  2. ВИСЛАВСКИ  БОГДАН
  3. ВУЈНОВИЋ  МИХАЈЛО
  4. ЕРАК  ЈОВАН
  5. ЗИРИЋ  ЂОРЂЕ
  6. ЈАКШИЋ  ЈОВАН
  7. ЈУХАС  АНЂЕЛА
  8. КОСОВАЦ  ЛАЗАР
  9. МИКУЛИЋ  ДУШАН
  10. ЊАРАДИ ДОРОТЕА
  11. РАБРЕНОВИЋ МАТЕЈА
  12. ФИЛИПОВИЋ ЛАРА
  13. ХОДИЊ АЛЕКСЕЈ
  14. ХОДИЊ ДАВИД
  15. ЧОРДАШ ЛУКА
  16. ШКОПИЋ ЈОВАНА

ВАСПИТАЧ : РАДМИЛА  РАДУЛОВИЋ

 

MEШОВИТА  ЈАСЛЕНА  ГРУПА

  1. АФИЋ  ДЕЈАН
  2. БАЈАГИЋ  МАТЕЈ
  3. БИГИЋ  СТЕФАН
  4. БРЊАКОВИЋ  УРОШ
  5. ВУКОВИЋ  САРА
  6. ДАЈЧ  ЛУКА
  7. ДРЉАЧА  УРОШ
  8. КОПРИЋ  ЛУКА
  9. МАРТИЊУК  ФИЛИП  АРХИМЕД
  10. МИКИЋ ЛЕОН
  11. МИТИЋ КОСТА
  12. МИШЧЕВИЋ ЈЕЛЕНА
  13. СРДИЋ САРА
  14. СРДИЋ МАША

ВАСПИТАЧ : МАЈА  КРНАЈАЦ

 

МЛАЂА СРЕДЊА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. АЛАДИЋ АНЂЕЛА
  2. БЕСЕРМЕЊИ НИКОЛА
  3. ВАЛКА ЛЕОН
  4. ВЛАШКИ ИВАНА
  5. ВУКОВИЋ МИНА
  6. ГРМУША НИКОЛА
  7. ДЕЈАНОВИЋ ЈОВАН
  8. ЂУРИЧИЋ АНДРЕЈ
  9. ЗАХОРОДНИ ЛЕНА
  10. ЈОКСОВИЋ ИВОНА
  11. КОРЦЕБА ЛЕА
  12. МАКСИМОВИЋ ЛАЗАР
  13. НОВКОВИЋ НИКОЛА
  14. ПАПАЈЧИК АДАМ
  15. ПЕКОВИЋ КАТАРИНА
  16. ТОШИЋ ПЕТАР
  17. РЕИБЕР ХЕНРИ
  18. ТАКАЧ ОГЊЕН
  19. ТАМАШ ЕЛА
  20. ЦИГАЊИК РЕЉА
  21. ЧАПКО АЉОША

ВАСПИТАЧ: АГОТА САБО

 

МЛАЂА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. АЛАДИЋ ТЕОДОРА
  2. АНДРЕК ТАТЈАНА
  3. ВЛАХОВИЋ ТЕОДОРА
  4. ВОРОТЊАК ИСКРА
  5. ЈЕРКОВ БОГДАН
  6. КЕСИЋ ДАНИЦА
  7. КОВАЧ МАРТИНА
  8. ЛУКИЋ ПЕТАР
  9. МАНДИЋ ЈОВАН
  10. МАРТИЊУК ТЕОДОРА
  11. МИКИТА ЈАНА
  12. МИЛОШЕВ ДАВИД
  13. МОНАР МИА
  14. НАХИРНИ СРЂАН
  15. ПОЛИЋ МИОНА
  16. ПУТНИК ВАЊА
  17. РИСТОВСКИ АЛЕКСАНДРА
  18. СТОЈАНОВИЋ МАТЕЈА
  19. ШИЈАН ЕНА
  20. ШИМИЋ АЛЕКСА

ВАСПИТАЧ: ЛАТИНКИН ДРАГАНА

 

СТАРИЈА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. АПРО ИНЕС
  2. БЕРИЋ НЕМАЊА
  3. ВУЈКОВ ФИЛИП
  4. ГЕЛЕБАН МИА
  5. ГЛЕНЏА ДАНИЛО
  6. ЗИРИЋ ЛАЗАР
  7. ИЛИЧИЋ МАКСИМ
  8. ЈОВОВИЋ ЈОВАН
  9. КОВАЧ САРА
  10. КОПРИЋ ЛЕНА
  11. КУКОЉ МИЛИЦА
  12. ЛОНЧАР ВУК
  13. МАРИЈАН НИНА
  14. МИЛЕР МИЛА
  15. МИЛОШЕВИЋ ВУК
  16. НАНОВСКИ ПАВЛЕ
  17. НАСУП ЛУКА
  18. НАСУП НИНА
  19. НОВКОВИЋ НИКОДИН
  20. РАНКОВ ВЕСНА
  21. СИЛАЂИ АНЂЕЛА
  22. ЦИГАЊИК НИКОЛИНА

ВАСПИТАЧИ: ЕДИТ СЕГИ  И БИЉНА МАРИЈА

 

ПРИПРЕМНА   ПРЕДШКОЛСКА   ВАСПИТНА  ГРУПА

  1. БАНАТСКИ ЈУЛИЈАНА
  2. БЛАШЧАНИН ВАСИЛИЈЕ
  3. БУБОЊА НИКОЛА
  4. ВИНЧИЋ ПАВЛЕ
  5. ВОНИЋ МАРКО
  6. ВУЈНОВИЋ МИЛИЦА
  7. ГОГА ДРАГАНА
  8. ГРКИНИЋ МИЛОШ
  9. ДРАГОЈЕВИЋ ЛУКА
  10. ИЛИН ЛУКА
  11. КЕСИЋ ДРАГИЦА
  12. КОНЧАР НЕМАЊА
  13. КОНЧАР ТИНА
  14. КУЧИНСКИ ЈОВАН
  15. ЛОНЧАРИЋ АЛЕКСА
  16. МИКИТА ИРИНА
  17. МИКИЋ СТРАХИЊА
  18. МИЛАДИНОВИЋ ВЕЉКО
  19. НЕНАДОВ ВОЈИН
  20. РАДОВИЋ САЊА
  21. СИТНИК АЛЕКСАНДРА
  22. ШИПОШ ЛЕНА
  23. ШМУГОВИЋ ЛУКА
  24. ШЋЕПАНОВИЋ ДУЊА

ВАСПИТАЧ; ОЛИВЕРА ПЕРОВИЋ

 

СРЕДЊА ВАСПИТНА ГРУПА “КОЛАЧИЋИ“

  1. БАКИЋ МАТЕА
  2. БАТАКОВИЋ ДИВНА
  3. БИГИЋ НОВАК
  4. БРЊАКОВИЋ АЛЕКСА
  5. ВИТАС НАТАЛИЈА
  6. ВРСАЈКОВ УНА
  7. ГОЛОЧОРБИН НАДЕЖДА
  8. ДЕЛЕТИЋ МИЉАНА
  9. ДРПЉАНИН МИЉАНА
  10. ЂУРОВИЋ ДАНИЛО
  11. ИВАНКОВИЋ ВАСИЛИЈЕ
  12. НАНОВСКИ ТИЈАНА
  13. ПАП МИЛИЦА
  14. ПЈЕКНИ АЛЕКСАНДАР
  15. СЛАВКОВИЋ ВУКАШИН
  16. СТАНКОВИЋ МИЛИЦА
  17. ТАДИЋ СТЕФАН
  18. ТЕШИЋ САРА
  19. ТУРУЦ АНАБЕЛА
  20. ХОЈСИК НИКОЛАС
  21. ЧОРДАШ ДУШАН
  22. ШИРКА ДАЈАНА

ВАСПИТАЧ: КНЕЖЕВИЋ СЛОБОДАНКА

 

СРЕДЊА – СТАРИЈА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. БАКИЋ АЛЕКСА
  2. БРАНКОВИЋ НЕНАД
  3. ВЛАХОВИЋ ХАНА
  4. ЂУРИЋ СВЕТЛАНА
  5. ЖДЕРО НЕВЕНА
  6. ЗИРИЋ ХАНА
  7. ЈОВАНОВИЋ НИКА
  8. КАПЕС ДАНИЛО
  9. КАПЕС НИКОЛА
  10. КЕЧКЕШ АЛЕКСЕЈ
  11. КОВАЧЕВИЋ ВУКАН
  12. КУЧИНСКИ ДУШКА
  13. ЛУКИЋ ПАВЛЕ
  14. МАРКОВИЋ НИКОЛИЈА
  15. МИЛОШЕВ АЊА
  16. МИЛОЈКОВИЋ СТЕФАН
  17. НЕНАДОВ ЕМА
  18. РАДОВИЋ ОГЊЕН
  19. СИМЈАНОВ НИКОЛА
  20. СТОЈКОВ ГАВРИЛО
  21. ХОРВАТ РЕЉА
  22. ШИПОШ ДЕНИС

ВАСПИТАЧ: ИЛИН ЗОРА