Сунчица – Групе

Списак деце у школској 2018/2019. години

МЛАЂА ВАСПИТНА ГРУПА

1. АЛЕКСИЋ НИКОЛИНА
2. БАБИЋ САРА
3. БАЛИНТ ВИКТОР
4. БАКИЋ МАТЕА
5. БАТАКОВИЋ ДИВНА
6. БИГИЋ НОВАК
7. БРЊАКОВИЋ АЛЕКСА
8. ВАЛКА ЛЕОН
9. ГОЛОЧОРБИН НАДЕЖДА
10. ДЕЈАНОВИЋ ЈОВАН
11. ДЕЛЕТИЋ МИЉАНА
12. ДРПЉАНИН МИЉАНА
13. ДРЧА ЈОВАНА
14. ЂУРОВИЋ ДАНИЛО
15. ЗИРИЋ ХАНА
16. ЈОКСОВИЋ ИВОНА
17. КЕКЕЊ АНАСТАСИЈА
18. НАНОВСКИ ТИЈАНА
19. ПАП МИЛИЦА
20. ПЈЕКНИ АЛЕКСАНДАР
21. СЛАКОВИЋ ВУКАШИН
22. ТУРУЦ АНАБЕЛА
23. ЧОРДАШ ДУШАН
24. ШИРКА ДАЈАНА

ВАСПИТАЧ: СЛОБОДАНКА КНЕЖЕВИЋ

 

СРЕДЊА ВАСПИТНА ГРУПА

1. БЕРИЋ НЕМАЊА
2. ВАЛКА ЕЛЕОНОРА
3. ВУЈКОВ ФИЛИП
4. ГЕЛЕБАН МИА
5. ГЛЕНЏА ДАНИЛО
6. ЗВЕНГ ЕМИЛИ
7. ЗИРИЋ ЛАЗАР
8. ИЛИЧИЋ МАКСИМ
9. КЕКЕЊ АЛЕКСАНДРА
10. КОПРИЋ ЛЕНА
11. КУКОЉ МИЛИЦА
12. МИЛЕР МИЛА
13. МИРКОВИЋ УРОШ
14. МИЛОШЕВИЋ ВУК
15. НАНОВСКИ ПАВЛЕ
16. НАСУП НИНА
17. НАСУП ЛУКА
18. НОВКОВИЋ НИКОДИН
19. РАНКОВ ВЕСНА
20. СИЛАЂИ АНЂЕЛА
21. ТОКАРЕК МАТИЈА
22. ЦИГАЊИК НИКОЛИНА

ВАСПИТАЧИ: ЕДИТ СЕГИ, МАРИЈА БИЉНА

 

СТАРИЈА ВАСПИТНА ГРУПА

1. АЛАДИЋ ЛУКА
2. АФИЋ АЛЕКСАНДАР
3. БАЛАЖ ЕРВИН
4. БАЛИНТ АДРИАНА
5. БАРЈАКТАРЕВИЋ ВУК
6. БАТАКОВИЋ ДУЊА
7. ВОЈЧЕНА НОРА
8. ВОРОТЊАК ИРЕНА
9. ЕРАКОВИЋ МИЛИЦА
10. ЈАНКОВИЋ ВУКАН
11. КЕЧКЕШ АНДРИЈА
12. КЕЧКЕШ ЛЕНА
13. КОЈИЋ АНАСТАСИЈА
14. ЛУКОВИЋ ВОЈИН
15. МЕДОЈЕВИЋ ХАНА
16. МИЈАТОВИЋ МИХАЈЛО
17. НЕНАДОВ ВОЈИН
18. НИКОЛИЋ ЛАРА
19. ПАЛАНАЧКИ МИЉАН
20. ПАЛАТИНУШ СТАША
21. СТОЈАНОВИЋ МАРИНА
22. ТЕМУНОВИЋ СИМОНА
23. ЦИГАЊИК ОГЊЕН
24. ЧАЧИЋ МИХАЈЛО

ВАСПИТАЧ: МАРТА ЛАЗОВИЋ

 

ПРИПРЕМНО – ПРЕДШКОЛСКА ВАСПИТНА ГРУПА

1. БАЛЕТИЋ ХАЈДАНА
2. БАЊАЦ ДЕЈАН
3. БЛАШЧАНИН АЛЕКСАНДАР
4. БУБОЊА НИНА
5. ГАЛАМБОШ ВИКТОРИЈА
6. ГРМУША ВЛАДАН
7. ДЕСНИЦА БОГДАН
8. ДРЧА МИЛИЦА
9. ИВОШЕВИЋ ЛАРИСА
10. ЈЕЛИСАВЧИЋ МИЛА
11. ЈОВАНОВИЋ УРОШ
12. КОВАЧ ДУШАН
13. КОСОВАЦ ЛУКА
14. КОСТАДИНОВИЋ СТАША
15. ЛАЗИЋ МИЛИЦА
16. МИЛЕУСНИЋ МИА
17. МИЛИНКОВИЋ СОФИЈА
18. ПАИЋ МИНА
19. ПОЛИЋ ЛЕНА
20. РАДУЈКО АНА
21. САБО ИСИДОРА
22. СИМЈАНОВ АЊА
23. СТОЈАНОВИЋ ДУШАН
24. ТОКАРЕК МИХАЈЛО
25. ХЕГЕДИШ ДАРКО
26. ШИШАРИЦА СОФИЈА
27. ШУТУШ МАТЕЈА

ВАСПИТАЧ: САБО АГОТА

 

СТАРИЈА ЈАСЛЕНА ГРУПА

1. БАЛИНТ МИХАЕЛ
2. ВЛАШКИ ИВАНА
3. ВУКОВИЋ МИНА
4. ГРМУША НИКОЛА
5. ЂУРИЧИЋ АНДРЕЈ
6. ЈЕРКОВ БОГДАН
7. КЕСИЋ ДАНИЦА
8. КОРЦЕБА ЛЕА
9. ЛОБОДА МАКСИМ
10. МАКСИМОВИЋ ЛАЗАР
11. МАРТИЊУК ТЕОДОРА
12. НОВКОВИЋ НИКОЛА
13. ПЕКОВИЋ КАТАРИНА
14. РЕИБЕР ХЕНРИ
15. СТОЈАНОВИЋ МАТЕЈА
16. ТАКАЧ ОГЊЕН
17. ТОШИЋ ПЕТАР

ВАСПИТАЧ : КРНАЈАЦ МАЈА

 

MEШОВИТА ЈАСЛЕНА ГРУПА

1. АЛАДИЋ ТЕОДОРА
2. АНДРЕК ТАТЈАНА
3. БАРНА ХЕЛЕНА
4. БИГИЋ СТЕФАН
5. ВУЈНОВИЋ МИХАЈЛО
6. ДИМИТРИЈЕВИЋ БОГДАН
7. ДУВЊАК СТЕФАН
8. ЕРАК ЈОВАН
9. ЈАКШИЋ ЈОВАН
10. КОСОВАЦ ЛАЗАР
11. КОВАЧ МАРТИНА
12. МАНДИЋ ЈОВАН
13. НАХИРНИ СРЂАН
14. ХОДИЊ ДАВИД
15. ХОДИЊ АЛЕКСЕЈ
16. ШИМИЋ АЛЕКСА

ВАСПИТАЧ: РАДУЛОВИЋ РАДМИЛА

 

ПРИПРЕМНО – ПРЕДШКОЛСКА ВАСПИТНА ГРУПА

1. АЛАДИЋ ГОРАН
2. АЛЕКСИЋ ДАНИЛО
3. БАЖДАР МИЛИЦА
4. ВАЛКА ДАВИД
5. ВИДА ИСИДОРА
6. ГЛЕНЏА ДАЈАНА
7. ГОЛУБОВИЋ УРОШ
8. ДЕЈАНОВИЋ ДЕЈАН
9. ДРПЉАНИН ЛУКА
10. ЖЛИБАР ДАВИД
11. КИШ МИЛАН
12. КОВАЧ ВАЊА
13. КОМЉЕНОВИЋ КЛАУДИЈА
14. КРСТОНОШИЋ ПЕТАР
15. ЛОНЧАРИЋ ЛУКА
16. ЛУЧИЋ ЛУКА
17. МАНДИЋ ДУЊА
18. МИЛОШЕВ НИНА
19. НОВАКОВИЋ МАРИЈА
20. ПЕРИШИЋ ТЕОДОРА
21. ПЕША ЖЕЉАН
22. ПОПОВИЋ ЈАНА
23. ПРОЦЕК ДАНИЛО
24. РАШУЛА СТЕФАН
25. САВИЋ ДАНИЛО
26. СТАНКОВИЋ ДУШАН
27. СТОЈКОВ БОЈАНА
28. УГЛИК ЛЕОНА
29. ХАНЦКО СЕРГЕЈ

ВАСПИТАЧ: ЛАТИНКИН ДРАГАНА

 

СРЕДЊА-СТАРИЈА ВАСПИТНА ГРУПА

1. БАЛИНТ ВЛАДАН
2. БИХНЕР ЕММА
3. БУБОЊА НИКОЛА
4. БГАНАТСКИ ЈУЛИЈАНА
5. БЛАШЧАНИН ВАСИЛИЈЕ
6. ВУЈНОВИЋ МИЛИЦА
7. ВИНЧИЋ ПАВЛЕ
8. ГОГА ДРАГАНА
9. ДРАГОЈЕВИЋ ЛУКА
10. ИЛИН ЛУКА
11. ЈАГОДИЋ АЛЕКСАНДРА
12. КОНЧАР НЕМАЊА
13. КОНЧАР ТИНА
14. КЕСИЋ ДРАГИЦА
15. КУЧИНСКИ ЈОВАН
16. КАЛЕЗИЋ ВУКАШИН
17. ЛОНЧАРИЋ АЛЕКСА
18. МИКИЋ СТРАХИЊА
19. МИКИТА ИРИНА
20. МИЛАДИНОВИЋ ВЕЉКО
21. РАДОВИЋ САЊА
22. ФРАНИЋ СТРАХИЊА
23. ШИПОШ ЛЕНА

ВАСПИТАЧ: ОЛИВЕРА ПЕРОВИЋ

 

МЛАЂА- СРЕДЊА ВАСПИТНА ГРУПА

1. АПРО ИНЕС
2. БАКИЋ АЛЕКСА
3. БРАНКОВИЋ НЕНАД
4. ЂУРИЋ СВЕТЛАНА
5. ЈОВОВИЋ ЈОВАН
6. ЈОВАНОВИЋ НИКА
7. КАПЕС ДАНИЛО
8. КАПЕС НИКОЛА
9. КОВАЧ ТЕОДОР
10. КОВАЧ САРА
11. КЕЧКЕШ АЛЕКСЕЈ
12. ЛОНЧАР ВУК
13. МАРИЈАН НИНА
14. МИЛОШЕВ АЊА
15. МИЛОЈКОВИЋ СТЕФАН
16. НЕНАДОВ ЕМА
17. ПОПОВИЋ ЛУКА
18. ПОПОВИЋ ЈАКОВ
19. ПАЈИЧИЋ СЛАВИЦА
20. РАДОВИЋ ОГЊЕН
21. ТОШИЋ АУРОРА
22. СТОЈКОВ ГАВРИЛО
23. ХАРДИ ВАЊА
24. ХОРВАТ РЕЉА

ВАСПИТАЧ: ЗОРА ИЛИН