Чувари осмеха – Групе

МЛАЂА ВАСПИТНА ГРУПА ”ПУЖИЋИ“

1. АЧАНСКИ СИМОНА
2. БОГОВАЦ МАША
3. БОГАВАЦ РАДЕ
4. ВАСИЉЕИЋ ИРИНА
5. ГОЛУБОВИЋ ТАНАСИЈЕ
6. ГРЕКША ЛЕЈЛА
7. ДОБРИЈЕВИЋ ЕЛЕНА
8. ЖЕКИЋ ВУК
9. ЗЕЈАК НАЂА
10. ИВАНОВИЋ ЈОВАНА
11. ИГЊАТОВ ВЛАДА
12. ЈУРКОВИЋ ОГЊЕН
13. МАРЧЕТА ДУЊА
14. МИНИЋ ВАСИЛИЈЕ
15. МИРОСАВЉЕВ МИХАЈЛО
16. РАКИЋ ОГЊЕН
17. САНДИЋ ВЛАДАН
18. СТУЊАШ НОВАК
19. ТОМАШЕВИЋ СЛАВОЉУБ
20. ТОЛИМИР ПАВЛЕ
21. ЧОВИЋ НЕВЕНА
22. ШОКАЦ ХЕЛЕНА
23. ШЋЕПАНОВИЋ СРЂАНА
24. МИРОСАВЉЕВ МИХАЈЛО

ВАСПИТАЧ: ЈЕЛЕНА ЧУПОВИЋ МИЛИНКОВИЋ

 

МЛАЂА СРЕДЊА ГРУПА „ПЕЧУРКИЦЕ“

1. АЧАНСКИ СОФИЈА
2. БАЛОГ ДАВИД
3. БЕЉАНСКИ ПАВЛЕ
4. ВУКАШИНОВИЋ ВИКТОРИЈА
5. ГОЛУБОВИЋ ВУКАН
6. ГОЛУБОВИЋ ВУКИЦА
7. ДАВИДОВИЋ ДУЊА
8. ЈОВАНОВИЋ МАША
9. ЈУРИЋ ЛУКА
10. КОЉАЈА МАРИЈА
11. КРАЧУНОВ КРИСТИНА
12. КУНИЋ БОШКО
13. МАНДИЋ МАТЕЈА
14. МИНИЋ ВУК
15. МИНИЋ МИХАЈЛО
16. МИНИЋ РАДОШ
17. МАРИНКОВИЋ НОВАК
18. ПЕЈИН МАРТИНА
19. ПЕРУНИЧИЋ ИВАН
20. ПРОДАНОВИЋ СТЕФАН
21. СТРУЊАШ ЊЕГОШ
22. УРЕМОВИЋ НЕМАЊА
23. ШУКИЋ МАРИНА

ВАСПИТАЧ: ЉУБИЦА ПАНДУРОВ
ПОМОЋНИ ВАСПИТАЧ: НАТАША ПАВКОВ

 

СРЕДЊА ВАСПИТНА ГРУПА „ЈЕЖИЋИ“

1. АБАЏИН МИЛА
2. АБАЏИН АНДРИЈА
3. АНЂЕЛИЋ АЛЕКСА
4. БАБИЋ АЛЕКСА
5. БОГОВАЦ СТЕФАН
6. БОЛОБАН МАРКО
7. БУЈИШИЋ БИЉАНА
8. ВЛАШКИ ЈОВАНА
9. ГОЛУБОВИЋ АНДРЕА
10. ДЕЛИЋ ДАМЈАНА
11. ЈОКИЋ ДАНИЛО
12. КУЦОР АЛЕКСАНДАР
13. МОРОКВАШИЋ МАРКО
14. ПАВКОВ МИЛИЦА
15. ПАПРИЋ НИКОЛА
16. ПЕЈИН ДРАГАН
17. ПЕЈИН ЂОРЂЕ
18. ПЕЈИН НИКОЛИНА
19. ПЕЈИН МАРКО
20. ТОТ АНАСТАСИЈА
21. ТОТ САРА
22. ТУРИ НИКОЛА
23. ЦВИЈЕТИЋ РЕЉА
24. ЧЕПИЋ ЛУКА

ВАСПИТАЧ: МАРИНА НОВАКОВИЋ
ПОМОЋНИ ВАСПИТАЧ: МАЈА НОВАКОВИЋ

 

СТАРИЈА ИНКЛУЗИВНА ГРУПА “ЖИРАФИЦЕ”

1. АМИЏИЋ МИРОСЛАВ
2. БОГАВАЦ МИЛИЦА
3. БОЖОВИЋ МИЛОШ
4. БРАЛИЋ ТИЈАНА
5. ГЊИДИЋ МАРКО
6. ИГЊАТОВ БРАНКА
7. ИГЊАТОВ НИНА
8. ЈОКИЋ УРОШ
9. МАЏАРЕВ САРА
10. МИНИЋ САРА
11. ПАВКОВ УРОШ
12. ПАВЛОВИЋ ИСИДОРА
13. ПЕЈИН ДУШАН
14. ПЕРУНИЧИЋ ВАСИЛИЈА
15. ПОТПАРА ЛЕНКА
16. РАШКОВИЋ ОЛГА
17. РИСТИЋ ФИЛИП
18. РОВЧАНИН ЈАСНА
19. САНДИЋ ВУК
20. СТРУЊАШ СТЕФАН
21. ТЕРЗИЋ ВУКАДИН
22. ЧВОКИЋ ЛАЗАР
23. ШЋЕПАНОВИЋ НАСТАСИЈА
24. ШУПИЦА МАТИЈА

ВАСПИТАЧИ: МАЈА ТОМИЋ И БИЉАНА ПЕРОВИЋ

 

СТАРИЈА ВАСПИТНА ГРУПА „КОЛАЧИЋИ“

1. АНЂЕЛИЋ АЛЕКСА
2. АЧАНСКИ (МИЛАН) НИКОЛА
3. АЧАНСКИ (АЛЕКСАНДАР) НИКОЛА
4. АЧАНСКИ ТЕОДОРА
5. БОШКОВИЋ АНА
6. БРАЧЕР ОГЊЕН
7. БУБАЊА ТАРА
8. ГРЕКША АНДРИЈА
9. ЗЕЈАК МИЛИЦА
10. ЈУРИЋ ЈОВАНА
11. ЈУРИШИЋ АНЂЕЛА
12. КЉАЈЕВИЋ НИНА
13. КОМАЗЕЦ МАГДАЛЕНА
14. КОМАЗЕЦ МИЛИЦА
15. ЛАКИЋЕВИЋ АНДРИЈАНА
16. МАРЧЕТА МИЛЕ
17. МИЈИН МИЛИЦА
18. ПАВКОВ САВА
19. РАДОВИЋ АНАСТАСИЈА
20. РЕБИЋ СТРАХИЊА
21. РОГУЉА ДАНИЈЕЛА
22. РОМИЋ МАТИЈА
23. СИЈАРИЋ ДУЊА
24. ШЋЕКИЋ УРОШ

ВАСПИТАЧ: МИЛЕНКА ЛЕОВАЦ

 

МЕШОВИТА ЈАСЛЕНА ГРУПА – “ПИЛИЋИ”

1. АНДРИЋ ТЕОДОРА
2. БЕГИЋ МИХАЈЛО
3. БРАЛИЋ НЕВЕНА
4. ДОБРИЈЕВИЋ ДАРИЈА
5. ЖИВАНОВИЋ НЕВЕНА
6. КЉАЈЕВИЋ ПАВЛЕ
7. КЉАЈЕВИЋ ПЕТАР
8. ЛАТИНОВИЋ ВАЊА
9. ПАЈИЋ МИА
10. ПАРАВИЊА АНДРИЈА
11. ПОПОВИЋ ИРИНА
12. РАШКОВИЋ МАРКО
13. РИСТИЋ ДАВИД
14. РУДИЋ ЊЕГОШ
15. СИЈАРИЋ АЊА
16. ШОКАЦ ТЕОДОРА
17. ШУКИЋ АНАСТАСИЈА
18. ШЋЕПАНОВИЋ ЛУКА

ВАСПИТАЧ: ПАРАВИНА ВУКИЦА

 

ПРИПРЕМНА ПРЕДШКОЛСКА ГРУПА “СРЦУЛЕНЦА”
ЦЕЛОДНЕВНИ БОРАВАК

1. АБАЏИН АЛЕКСА
2. АНДРИЋ ХЕЛЕНА
3. АНЂЕЛИЋ ВУК
4. БИЈЕЛИЋ САВА
5. БОШКОВИЋ МИА
6. ВЛАШКИ ЈОВАН
7. ГОЛУБОВИЋ АЛЕКСА
8. ГРНОВИЋ МИЊА
9. ДАВИДОВ ЛУКА
10. ЖЕКИЋ РАДИВОЈ
11. ЖУЈОВИЋ ТАТЈАНА
12. КРСТОНОШИЋ РАДОВАН
13. МАЏГАЉ ВУК
14. МИРОСАВЉЕВ ЛЕНА
15. МРДАК ВУКАШИН
16. ПАВКОВ ЈЕЛЕНА
17. ПАВКОВ НИКОЛА
18. ПОПОВ ЛАЗАР
19. РАДАКОВИЋ НИКОЛА
20. РОМИЋ ДИЈАНА
21. ЦВИЈЕТИЋ НЕВЕНА
22. ЦВИЈЕТИЋ ПЕТАР
23. ЦВЕТКОВИЋ ЛЕНА
24. ШЋЕКИЋ ВАСИЛИЈЕ

ВАСПИТАЧ: ГОРДАНА КОТЛИЦА

 

ПРИПРЕМНА ПРЕДШКОЛСКА ГРУПА “ЖАБИЦЕ“

1. БАЈЧЕТИЋ МАРКО
2. БЕЉАНСКИ НЕВЕНА
3. ГОРОЊА МИОДРАГ
4. ДАВИДОВИЋ НИКОЛА
5. ДАМЈАНОВИЋ ВУК
6. ЈОВАНОВИЋ МАГДАЛЕНА
7. ЈОВАНОВИЋ МИХАЈЛО
8. ЈУРИЋ АНА
9. КАЛДАРАШ ВЕРИЦА
10. ЛАВРОВ ВИКТОР
11. ЛАКАТОШ ЈОВАНА
12. МАРЧЕТА МИЛИЦА
13. МИЈИН МИЛА
14. МИЛОВАНОВИЋ СРНА
15. ПЕЈИН ЈОВАН
16. РАШКОВИЋ МАША
17. РИСТИЋ ДИМИТРИЈЕ
18. СТАМЕСКИ ВЛАДИМИР
19. ТОДОРОВ ЕЛЕНА
20. ТОДОРОВИЋ УРОШ
21. ФИЛАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР
22. ЧЕРНИК ЖЕЉАНА
23. ШТЕФАНОВИЋ НИКОЛА

ВАСПИТАЧ: СЛАВКА ЧИЗМАР

 

ПРИПРЕМНА ПРЕДШКОЛСКА ГРУПА “ЛЕПТИРИЋИ”
ПОЛУДНЕВНИ БОРАВАК

1. АЧАНСКИ ЛОЛА
2. АЧАНСКИ СТЕФАН
3. БАЛОГ РАДМИЛА
4. БАЈЧЕТА ЈОВАНКА
5. БИКИЦКИ МИХАЈЛО
6. БРЕЗОВАЦ СТЕФАНА
7. ДОВИЈАРСКИ АЛЕКСАНДРА
8. ДУЛОВИЋ ДМИТАР
9. ЈАЊУШ ДУЊА
10. ЈОВИШИЋ МИОНА
11. КАЛИНИЋ НЕВЕНА
12. КНЕЖЕВИЋ АЛЕКСАНДАР
13. КОЈИЋ НИКОЛА
14. КОВАЧЕВИЋ ТАРА
15. КУЦОР ПЕТАР
16. ЛАНЧУШКИ МИЛОРАД
17. ЉУБАНИЋ САРА
18. ПУВАЧА АНГЕЛИНА
19. СУВАЈЏИЋ ДАВИД
20. ЦВЕЈИН СТЕФАН

ВАСПИТАЧ: БАЛОГ МАРИЈА