Вртић Колибри списак деце и родитељски састанци

Вртић Маслачак обавештење
30. avgusta 2019.
Вртић Сунчица списак деце и родитељски састанци
30. avgusta 2019.

Вртић Колибри списак деце и родитељски састанци

СТАРИЈА ЈАСЛЕНА ГРУПА

  • ПРЕ ПОДНЕ –
  1. БОГОЈЕВАЦ ЛЕОН
  2. БОЖИЋ ОЛГА
  3. БУЈИШИЋ НЕВЕНА
  4. ВОРОТЊАК АЛЕКСАНДАР
  5. ГЕНЦЛ ТОДОР
  6. ГРБИЋ ЛУКА
  7. ДАМЈАНОВИЋ АНГЕЛИНА
  8. ДУВЊАК СТЕФАН
  9. КОТЛАЈА НИКОЛИНА
  10. МИЛЕТИЋ ЛЕА
  11. НИКОЛИЋ САША
  12. ПУЗИЋ ХАНА
  13. ПОПОВИЋ ОГЊЕН
  14. САВАНОВИЋ ЕМИЛИЈА
  15. СТЕВАНОВИЋ ДЕСПОТ
  16. ЦВЕЈИЋ АНА

ВАСПИТАЧ: ДАНИЈЕЛА СОПКА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ПЕТАК 30.08.2017. У 17,30  ПРИЗЕМЉЕ  СОБА БР. 2

 

МЛАЂА ЈАСЛЕНА ГРУПА

  • ПРЕ ПОДНЕ –
  1. БАСАРА ВУКАШИН
  2. БУКВИЋ СОФИЈА
  3. ЂИСАЛОВ АЛЕКСА
  4. ЈОВОВИЋ МАТИЈА
  5. КОМАЗЕЦ ЛАЗАР
  6. МИЛОШЕВИЋ МАША
  7. МЕСИНГЕР МИЛОШ
  8. ПАВКОВ МАТИЈА
  9. ШУКАРА АЉОША
  10. ШУКАРА УРОШ

ВАСПИТАЧ: ТАМАРА ЂОРЂЕВИЋ

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ПЕТАК 30.08.2017. У 17,30  ПРИЗЕМЉЕ  СОБА БР. 2

 

МЕШОВИТА ЈАСЛЕНА ГРУПА

  • СМЕНЕ-
  1. БЕЛИЋ ВУКАШИН
  2. БУБЛИЋ ЈОВАНА
  3. ГОЛОЧОРБИН АЊА
  4. ГОЛОЧОРБИН МАША
  5. ГОЛОЧОРБИН МИЛАН
  6. ИЧИН ДУШАН
  7. ЈОВОВИЋ ДАНИЛО
  8. КОВАЧ ВЕЉКО
  9. КОМЛЕНАЦ ЛАЗАР
  10. НАЂ САРА
  11. НИКОЛИЋ ИСАК
  12. НОВАКОВИЋ СОФИЈА
  13. ПЕЈОВИЋ ДАНИЦА
  14. ПУТНИК ИСАК
  15. ТАДИЋ МИЛИЦА
  16. ТЕШОВИЋ РЕЉА
  17. ТОМКОВИЋ МЕТОДИЈЕ
  18. ТОМКОВИЋ ВУКАШИН
  19. ЧУДЕ АЛЕКСЕЈ

ВАСПИТАЧ: ДРАГАНА КУЛЕБА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ПЕТАК 30.08.2017. У 17,30  ПРИЗЕМЉЕ  СОБА БР. 2

 

МЛАЂА СМЕНСКА ГРУПА 2019./2020.

  1. БАЈАГИЋ МАРКО
  2. БЕНАРИК ДЕЈАН
  3. БИЛИ ЛАРА
  4. ВУЈИЋ МИА
  5. ДУВЊАК ВУК
  6. ДУКИЋ СОФИЈА
  7. ЂАКОВИЋ ЛУКА
  8. ЖЕГАРАЦ ПЕТРА
  9. ЈОВАНОВИЋ ВЛАДАН
  10. ЈОВИЋ ЈОВАН
  11. КРСМАНОВИЋ ДАНИЛО
  12. НИКОЛИЋ ЗАХАРИЈЕ
  13. ОСМАНОВИЋ ЛАЗАР
  14. ПУТНИК ЕЛЕНА
  15. СТОЈАНОВ ИСИДОРА
  16. ТАДИЋ МИЛОШ
  17. ТОДОРОВИЋ НЕБОЈША
  18. ХАРДИ ВАЊА
  19. ЋОВИН КАТАРИНА
  20. ШЋЕПАНОВИЋ ВАСИЛИЈЕ

 

  1. БАБИЋ АРСЕН
  2. БАЛИНТ МИХАЕЛ
  3. БАРАНОВСКИ ВАСИЉ
  4. БАРАНОВСКИ ИРИНА
  5. БЕРИЋ ЕМА
  6. БЕСЕРМЕЊИ НЕМАЊА
  7. ВУЈЧИЋ ЕЛЕНА
  8. ДЕЈАНОВИЋ АНАСТАСИЈА
  9. ДИВИЋ НИНА
  10. ЂУКЕЛИЋ НОВАК
  11. МАНДИЋ МАКСИМ
  12. МАТИЈАШЕВИЋ КАЛИНА
  13. МИЛЕТИЋ ЛАНА
  14. МУГОША МИЊА
  15. НОВКОВИЋ МИЛА
  16. ПЕЈОВИЋ АНА
  17. ПУКИЋ ЛАРА
  18. РАЈКОВ МИХАЈЛО
  19. ТЕПИЋ ВУКАШИН
  20. ХАРДИ АЛЕКСА

ВАСПИТАЧИ: КЕЧАН ТИНДЕ, МИРЈАНА ЧАПКО

РОДИТЕЉСКИ  САСТАНАК ЈЕ 30.08.2019 У I 17,00 СПРАТ СОБА БРОЈ 1

 

СПИСАК ДЕЦЕ МЛАЂЕ ВАСПИТНЕ ГРУПЕ – ПРЕПОДНЕ

  1. БИЉНА ДАНИЦА
  2. БУЈИШИЋ ЈОВАНА
  3. ВАРГА АЛЕКСА
  4. ВАСИЛИК НИНА
  5. ВЕЛИЧКОВИЋ АНАСТАСИЈА
  6. ГАЈИЋ КОНСТАНТИН
  7. ДАМЈАНОВ ХЕЛЕНА
  8. ЂУРИЋ МАГДАЛЕНА
  9. ЖИВАДИНОВИЋ МИЛИЦА
  10. ИСАКОВ ЗОРАН
  11. КЕЦМАНОВИЋ ВУК
  12. КНЕЖИЋ НИКОЛА
  13. КОШУТИЋ ЈОВАН
  14. ЛЕПОСАВИЋ МИХАЈЛО
  15. МАКСИМОВИЋ НАЂА
  16. МИЛАНКОВ УРОШ
  17. МИЉАНИЋ ПЕТАР
  18. МРЂАН МИХАИЛО
  19. ПОПОВИЋ ЛАНА
  20. ЧАПКО ИГОР
  21. ШИШАРИЦА МИХАЈЛО

ВАСПИТАЧ: ПОПОВИЋ КОСА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЈЕ 30.08.2019. У 17,00  НА I СПРАТУ СОБА БРОЈ 3.

 

СПИСАК ДЕЦЕ МЛАЂЕ – СРЕДЊЕ ВАСПИТНЕ ГРУПЕ – ПРЕПОДНЕ

  1. БУБАЊА ТАРА
  2. ВАСИЉУК ВИКТОР
  3. ГАЖО АЛЕКСЕЈ
  4. ДИМИТРИЈЕВИЋ БОГДАН
  5. ЗАКОВИЋ НИА
  6. ИНИЋ МИЛАНА
  7. ЈОКИЋ АЛЕКСАНДАР
  8. КОЛОШЊАЈИ ДИМИТРИЈЕ
  9. КРНАЈАЦ МАША
  10. МИРОСАВЉЕВ КОСТА
  11. НАЂ НИКОЛИНА
  12. ПАНИЋ НАЂА
  13. РАИЧЕВИЋ СТЕФАН
  14. РАОНИЋ НАЂА
  15. РЕБИЋ НАТАША
  16. СЕЊИ МАКСИМ
  17. ТАПАВИЧКИ СОФИЈА
  18. ТОШИЋ КСЕНИЈА
  19. ТРГИЋ ЈОВАНА
  20. ЦВЕТКОВИЋ НАЂА
  21. ШИЛОВАНОВИЋ ЛУКА

ВАСПИТАЧ: РАКОВИЋ ВАЛЕНТИНА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЈЕ 30.08.2019. У 16,30  НА II СПРАТУ СОБА БРОЈ 2.

 

СПИСАК ДЕЦЕ СРЕДЊЕ  ВАСПИТНЕ ГРУПЕ – ПРЕПОДНЕ

  1. АБАЏИН ВАЊА
  2. БЕРОЊА АЊА
  3. БОШЊАК МИЛАН
  4. ВОРОТЊАК МИЛЕНА
  5. ГРДИНИЋ МИНА
  6. ДАНЧУК МИХАЈЛО
  7. ДУВЊАК ВУК
  8. ЂУРКОВИЋ БАЛША
  9. ЗЕЈАК МАКСИМ
  10. ЈОВАНОВИЋ ЂОРЂЕ
  11. ЈОВАНОВИЋ СТЕФАН
  12. КОВАЧЕВИЋ ЛАЗАР
  13. МАНДИЋ ЈОВАН
  14. МАЋИЖЕНСКИ АНЂЕЛА
  15. НЕДОВИЋ МОМЧИЛО
  16. НИКОЛИЋ ГАЛА
  17. ПАНДУРОВ СТРАХИЊА
  18. ПЕТРОВИЋ ДУШАН
  19. ПОПИН ВАЊА
  20. ПОПОВИЋ МАЈА
  21. ЋУРЧИН СТЕФАН
  22. ФИНА ДАНИЛО

ВАСПИТАЧИ: МИШОВИЋ ЧИЛА, МАЖАР АРИЈАНА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЈЕ 30.08.2019. У 16,30 НА II СПРАТ СОБА БРОЈ 1

 

СПИСАК ДЕЦЕ СТАРИЈЕ  ВАСПИТНЕ ГРУПЕ – ПРЕПОДНЕ

  1. АЧАНСКИ МАРИЈАНА
  2. БАЈЧЕТА ДАВИД
  3. БАСАРИЋ ЛУКА
  4. БЕРИЋ ДЕЈАН
  5. ВАРГА МИЛАНА
  6. ВУКИЋ АНА
  7. ГАЈИЋ ТЕОДОРА
  8. ГЕНЦЛ ДАВИД
  9. ДЕЛИБАШИЋ ДУЊА
  10. ДРАГАШ МАША
  11. ЂОРОВИЋ АНЂЕЛА
  12. ЂУРОВИЋ ВАЊА
  13. ЖИВКОВИЋ МАРТИНА
  14. КРИВАЋЕВИЋ МАРИНА
  15. МАЦАВАРА СЕРГЕЈ
  16. МИЛАНКОВ ЛЕНА
  17. МУЧАЛИЦА ЈАКША
  18. НАСТИЋ НАТАША
  19. ПАНТИЋ ВУК
  20. ПЕРДУХ УНА
  21. ПОПОВИЋ АЛЕКСАНДАР
  22. ПОПОВИЋ ЛУКА
  23. ТИНТОР МИЛИЦА
  24. ЋИРОВИЋ СТРАХИЊА
  25. ЋОСОВИЋ ЛИНА
  26. ХАНАК ЛЕНКА
  27. ЦВЕТКОВИЋ АНА
  28. ШВЕЉО ДАНИЛО

ВАСПИТАЧ: ВЛАШКАЛИЋ АЛЕКСАНДРА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК 30.08.2019. У 16,30 НА I СПРАТУ СОБА БРОЈ 4

 

СПИСАК ДЕЦЕ СТАРИЈА – ПРИПРЕМНЕ  ВАСПИТНЕ ГРУПЕ – ПРЕПОДНЕ

  1. БОБИЋ ДУШАН
  2. ДАНЧУК НИКОЛИНА
  3. ЖАРИЋ ЖЕЉАНА
  4. ЈОВАНОВИЋ АНЂЕЛА
  5. ЈОВИЧИЋ АНДРИЈАНА
  6. КОШУТИЋ АНА
  7. КОНДИЋ ЛАЗАР
  8. КРУПЉАНИН МИЛА
  9. КУЛЕБА ОЛЕГ
  10. ЛАБУДОВИЋ МИЛИЦА
  11. ЛАТИНКИН ЛАЗАР
  12. МАКСИМОВИЋ ВУКАШИН
  13. МАНДИЋ СЛАВКО
  14. МИЛИСАВЉЕВИЋ ЕЛЕНА
  15. МИЛИЋ МИРОЉУБ
  16. МИРКОВИЋ МАТИЈА
  17. МРЂАН ЛЕНА
  18. ОБРЕНИЋ ЛАНА
  19. ОМЕРОВИЋ ДАРИЈА
  20. РОДИЋ АНЂЕЛА
  21. РОДИЋ ЕЛЕНА
  22. ЋУРИЋ АЛЕКСА
  23. ФУТО ВИКТОР
  24. ХЕГЕДИШ ДАРКО
  25. ШАРОВИЋ ВАСИЛИЈЕ
  26. ШВЕЉО РАСТКО
  27. ШИЛОВАНОВИЋ ДУЊА

ВАСПИТАЧ: МАКША ЈЕЛЕНА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЈЕ 30.08.2019. У 17,00 II СПРАТ СОБА БРОЈ 3.

 

СПИСАК ДЕЦЕ  ПРИПРЕМНЕ  ВАСПИТНЕ ГРУПЕ – ПРЕПОДНЕ

  1. АСТАЛОШ ДАВИД
  2. БАБИЋ ВУК
  3. БОГДАНОВИЋ ИСКРА
  4. ЖУГИЋ ЛУКА
  5. ИСАКОВ МИЛАН
  6. ИСАКОВ МИЉАНА
  7. ИСАКОВ СОФИЈА
  8. ЈАГОДИЋ АЛЕКСАНДРА
  9. КЕЦМАНОВИЋ МИА
  10. КОРАЋ НОВАК
  11. КУЛЕБА ПЕТАР
  12. ЛУКЕТА МАРКО
  13. МАЈЕР ЛАНА
  14. МЕСИНГЕР МИЛАН
  15. МИТРИЋ НЕЂЕЉКО
  16. ОБРАДОВ АНАСТАСИЈА
  17. ПЕТРОВИЋ НЕВЕНА
  18. ПЈЕШЧИЋ НИКОЛА
  19. ПОПОВИЋ МАША
  20. ПУРИЋ ЈОВАН
  21. РАКЕТИЋ ЛАНА
  22. САВИЋ ВЕЉКО
  23. СТОЈИЧИЋ СРНА
  24. ТАПАВИЧКИ СЕРГЕЈ
  25. ЋОСОВИЋ ЛУКА
  26. ШЕВИН МИЛОШ

ВАСПИТАЧ: ВАСОВИЋ СЛАВИЦА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЈЕ 30.08.2019. У 17,00 НА II СПРАТУ СОБА БРОЈ 4.

 

СТАРИЈА СМЕНСКА 2019./2020.

  1. БАРАНОВСКИ ИСКРА
  2. БАРАНОВСКИ ПАВЛЕ
  3. БЕНЕРИК ЛАУРА
  4. ВЕЉКОВИЋ ВИД
  5. ВРНЏИН ЛАЗАР
  6. ГОЈКОВИЋ ХЕЛЕНА
  7. ГОЛОЧОРБИН МИНА
  8. ЖИВКУЦИН МИХАИЛО
  9. ЗРАКИЋ УРОШ
  10. ЈОКИЋ ИВАНА
  11. КОРМОШ ДУЊА
  12. ЛАЦКОВИЋ ВАЊА
  13. ЛУКЕТА ЈАНА
  14. МАТИЈАШЕВИЋ ЛЕНА
  15. МАШИЋ АЛЕКСА
  16. МЕДАРЕВИЋ ФИЛИП
  17. МИЛИСАВЉЕВИЋ МИЛАНА
  18. МИРКОВИЋ УРОШ
  19. МОНАР ВАЛЕНТИНА
  20. МОНАР ЈОСИП
  21. НОВАКОВ КАТАРИНА
  22. НОВАКОВИЋ МАША
  23. НОВКОВИЋ ЛАЗАР
  24. ПОПИН ЛЕОНА
  25. РАЈКОВ РАЈНА
  26. САБО ВАЛЕНТИНА
  27. СТОЈАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР
  28. ТОМКОВИЋ СОФИЈА
  29. ШУКИЋ ДАЈАНА

 

  1. БЕЉКАШ ЗОРАНА
  2. БЕНИЋ МАТИЈА
  3. БРАЋ АЛЕКСЕЈ
  4. ВЛАОВИЋ МАРКО
  5. ВУЈИН АНА
  6. ВУКЕЛИЋ ЈОВАНА
  7. ДЕМКОВИЋ АЛЕКСЕЈ
  8. ДИВИЋ ЕЛЕНА
  9. ЈОВАНОВИЋ ЛАНА
  10. КЕЧКЕШ АНДРИАН
  11. КОВАЧЕВ МИА
  12. КОРЦЕБА ВЛАДИМИР
  13. МИЛЕТИЋ МИЛАНА
  14. МИЛОСАВЉЕВИЋ АНАНМАРИЈА
  15. НЕШОВИЋ МИА
  16. РАДОИЧИЋ ВУКАШИН
  17. САЛОНТАЈИ МИЉАН
  18. СКУЛАР ДУЊА
  19. ФЕМИЋ ЛАНА
  20. ШМУГОВИЋ СРНА

ВАСПИТАЧИ: ПЛАВШИЋ БИЉАНА, РАКИТА ДРАГАНА

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК ЈЕ 30.08.2019  У 16,30 I СПРАТ СОБА БРОЈ 2