Сунчица – Групе

Списак деце у школској 2017/2018. години

ПРИПРЕМНО – ПРЕДШКОЛСКА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. БАЖДАР АНЂЕЛА
  2. БАТАКОВИЋ ДУШАН
  3. БЕРИЋЂОРЂЕ
  4. ВОЈЧЕНА МИНА
  5. ВИНЧИЋ УНА
  6. ГОЛУБОВИЋ ДУЊА
  7. ЖДЕРО НИНА
  8. ЈАЋИМОВИЋ ЛУКА
  9. ЈОКСОВИЋ ЛУКА
  10. КУЗМА ИВАНА
  11. КУКОЉ ПЕТАР
  12. ЛОБОДА ЕМА
  13. ЛОНЧАР ЛЕНА
  14. МАРЈАН АНДРЕЈ
  15. МИКИТА АНА
  16. НОВКОВИЋ СТАФАНА
  17. РИСТИЋ САША
  18. САБАДОШ СРЂАН
  19. СИМЈАНОВ СТАША
  20. ТОДОРОВИЋ НЕМАЊА
  21. ЧАПКО САРА
  22. ЧОРДАШ ПЕТАР
  23. ШЉУКИЋ АНЂЕЛА
  24. ШЉУКИЋ МИЉАН
  25. ШМУГОВИЋ МИЛОШ

                                                                                          ВАСПИТАЧ: КНЕЖЕВИЋ СЛОБОДАНКА

                                                                                               

МЕШОВИТА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. ВОНИЋ MAРКО
  2. ГОГА ДРАГАНА
  3. ГРМУША ВЛАДАН
  4. ДРАГОЈЕВИЋ ЛУКА
  5. ДРЧА МИЛИЦА
  6. ЈАНКОВИЋ ВУКАН
  7. КОНЧАР НЕМАЊА
  8. КОНЧАР ТИНА
  9. КУЧИНСКИ ЈОВАН
  10. ЛАЗИЋ МИЛИЦА
  11. МИЛЕР МИЛА
  12. МИЛИНКОВИЋ СОФИЈА
  13. МИЛОСАВЉЕВИЋ АНАМАРИЈА
  14. НИЋЕТИН НЕБОЈШA
  15. СТАША ПАЛАТИНУШ
  16. ПОЛИЋ ЛЕНА
  17. САБО ИСИДОРА
  18. ХЕГЕДИШ ДАРКО
  19. ШУТУШ МАТЕЈА

                                                                                          ВАСПИТАЧ: ВАНДА КАЊО- ФАРКАШ

                                                                                       

 ПРИПРЕМНА ПРЕДШКОЛСКА  ВАСПИТНА ГРУПА

  1. АПРО ПАТРИК
  2. БАЛЕТИЋ ХАЈДАНА
  3. БУБОЊА НИНА
  4. ГАЛАМБОШ ВИКТОРИЈА
  5. ДЕСНИЦА БОГДАН
  6. ИВОШЕВИЋ ЛАРИСА
  7. ЈЕЛИСАВЧИЋ МИЛА
  8. ЈОВАНОВИЋ УРОШ
  9. КЕЧКЕШ УНА
  10. КОСТАДИНОВИЋ СТАША
  11. КОВАЧ ДАНИЈЕЛ
  12. КОВАЧЕВ ДУШАН
  13. МИЛЕР ЛАЗАР
  14. МИЛЕУСНИЋ МИА
  15. МИШИЋ ДАМЈАН
  16. ПАИЋ МИНА
  17. ПУСТАИ АЛЕКСАНДАР
  18. РАДУЈКО АНА
  19. РАНКОВ АЛЕКСАНДРА
  20. РИПЧИН АМАДЕА
  21. СИМЈАНОВ АЊА
  22. СТОЈАНОВИЋ ДУШАН
  23. ТОКАРЕК МИХАЈЛО
  24. ЋОСОВИЋ ЛЕНА
  25. ШИШАРИЦА СОФИЈА

                                                                                          ВАСПИТАЧИ: САБО АГОТА,  ИЛИН ЗОРА

                                                                                             

МЛАЂА – СРЕДЊА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. АНДРИЋ АНДРИЈА
  2. АЛАДИЋ ЛУКА
  3. АФИЋ АЛЕКСАНДАР
  4. БАЛАЖ ЕРВИН
  5. БАЛИНТ АНДРИЈАНА
  6. БАРЈАКТАРОВИЋ ВУК
  7. БУБОЊА НИКОЛА
  8. БИХНЕР ЕММА
  9. ВАЛКА ЕЛЕОНОРА
  10. ВОЈЧЕНА НОРА
  11. ЕРАКОВИЋ МИЛИЦА
  12. ИЛИН ЛУКА
  13. КАЛЕЗИЋ ВУКАШИН
  14. КУЖИЋ МИХАЈЛО
  15. КОЈИЋ АНАСТАСИЈА
  16. КОВАЧ МИЛОВАН
  17. КЕЧКЕШ ЛЕНА
  18. ЛУКОВИЋ ВОЈИН
  19. МИКИЋ СТРАХИЊА
  20. МИЛАДИНОВИЋ ВЕЉКО
  21. НАСУП ЛАНА
  22. НИКОЛИЋ ЛАРА
  23. НЕНАДОВ ВОЈИН
  24. ТЕМУНОВИЋ СИМОНА
  25. ЦИГАЊИК ОГЊЕН
  26. ШОШ ДРАГАНА

                                                                                          ВАСПИТАЧ:    ЛАЗОВИЋ МАРТА

 

МЛАЂА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. БЕРИЋ НЕМАЊА
  2. БРАНКОВИЋ НЕНАД
  3. ВУЈКОВ ФИЛИП
  4. ГЕЛЕБАН МИА
  5. ГЛЕНЏА ДАНИЛО
  6. ЗИРИЋ ЛАЗАР
  7. ИЛИЧИЋ МАКСИМ
  8. ЈОВАНОВИЋ ЈОВАН
  9. КЕКЕЊ АЛЕКСАНДРА
  10. KEСИЋ ДРАГИЦА
  11. КУКОЉ МИЛИЦА
  12. КОВАЧ САРА
  13. КОПРИЋ ЛЕНА
  14. МАРИЈАН НИНА
  15. МИКИТА ИРИНА
  16. МИЛОШЕВИЋ ЛУКА
  17. МИРКОВИЋ УРОШ
  18. НАНОВСКИ ПАВЛЕ
  19. НОВКОВИЋ НИКОДИН
  20. НАСУП НИНА
  21. НАСУП ЛУКА
  22. ПОПОВИЋ ЈАКОВ
  23. РАНКОВ ВЕСНА
  24. ТОКАРЕК МАТИЈА
  25. ЦИГАЊИК НИКОЛИНА
  26. ШВЕЉО ДАНИЛО
  27. ШМУГОВИЋ ЛУКА

                                                                                          ВАСПИТАЧ: СЕГИ ЕДИТА                                                                           

 

МЕШОВИТА ЈАСЛЕНА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. БАЛИНТ ВИКТОР
  2. БИЉНА ДАНИЦА
  3. БРЊАКОВИЋ АЛЕКСА
  4. ГОЛОЧОРБИН НАДЕЖДА
  5. ДЕЛЕТИЋ МИЉАНА
  6. ДРПЉАНИН МИЉАНА
  7. ЂАКОВИЋ ЛУКА
  8. ЈЕРКОВ БОГДАН
  9. КЕКЕЊ АНАСТАСИЈА
  10. МИЛОШЕВ АЊА
  11. НАНОВСКИ ТИЈАНА
  12. НОВКОВИЋ НИКОЛА
  13. ПЕКОВИЋ КАТАРИНА
  14. ПОЛИЋ МИОНА
  15. ЧАПКО АЉОША

                                                                                        ВАСПИТАЧ: КРНАЈАЦ МАЈА

                                                                                                                                                                 

МЕШОВИТА ЈАСЛЕНА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. АЛЕКСИЋ НИКОЛИНА
  2. БАКИЋ МАТЕА
  3. БАТАКОВИЋ ДИВНА
  4. БАКИЋ АЛЕКСА
  5. БИГИЋ НОВАК
  6. ЗИРИЋ ХАНА
  7. ЈОВАНОВИЋ НИКА
  8. КЕЧКЕШ АЛЕКСЕЈ
  9. КОВАЧ ТЕОДОР
  10. НЕНАДОВ ЕМА
  11. ПЈЕКНИ АЛЕКСАНДАР
  12. СТОЈКОВ ГАВРИЛО
  13. ТУРУЦ АНАБЕЛА
  14. ХОРВАТ РЕЉА
  15. ХАРДИ ВАЊА
  16. ЧОРДАШ ДУШАН

                                                                                         ВАСПИТАЧ: РАДУЛОВИЋ РАДМИЛА

                                                                             

СРЕДЊА – СТАРИЈА ВАСПИТНА ГРУПА

  1. АЧАНСКИ УНА
  2. БАТАКОВИЋ ДУЊА
  3. БАЖДАР МИЛИЦА
  4. ВАЛКА ДАВИД
  5. ВИДА ИСИДОРА
  6. ВОРОТЊАК ИРЕНА
  7. ГЛЕНЏА ДАЈАНА
  8. ГОЛУБОВИЋ УРОШ
  9. ДЕЈАНОВИЋ ДЕЈАН
  10. ДРПЉАНИН ЛУКА
  11. КИШ МИЛАН
  12. КОВАЧ ВАЊА
  13. КОМЉЕНОВИЋ КЛАУДИЈА
  14. КРСТОНОШИЋ ПЕТАР
  15. ЛОЗАНОСКИ СТЕФАН
  16. ЛОНЧАРИЋ ЛУКА
  17. ЛУЧИЋ ЛУКА
  18. МАНДИЋ ДУЊА
  19. МЕДОЈЕВИЋ ХАНА
  20. МИЈАТОВИЋ МИХАЈЛО
  21. МИЛОШЕВ НИНА
  22. ПАЛАНАЧКИ МИЉАН
  23. ПЕША ЖЕЉАН
  24. ПОПОВИЋ ЈАНА
  25. РАШУЛА СТЕФАН
  26. СТАНКОВИЋ ДУШАН
  27. СТОЈАНОВИЋ МАРИНА
  28. УГЛИК ЛЕОНА ВАСПИТАЧ:
  29. ЧАЧИЋ МИХАЈЛО ЛАТИНКИН ДРАГАНА                                                                               ВАСПИТАЧ: ЛАТИНКИН ДРАГАНА
  • Избор писма

  • Контакт

    Е маил:
    pubambi@gmail.com

    Телефони:
    025-722-139
    025-729-990
  • Архива

  • Број посета

    • 745951Укупно посета:
    • 3Тренутно на сајту:
  • Питајте нас