Цицибан-Васпитне групе

МЛАЂА ЈАСЛЕНА ГРУПА „ПАЧИЋИ“, број деце 10

Медицинска сестра – васпитач: Рац Олена
Васпитач – сарадник: Ђурчјански Марија

списак деце:

  1. Варга Матеј
  2. Варга Нађа
  3. Виријевић Урош
  4. Џакула Милица
  5. Дорогхази Стефан
  6. Дудаш Маша
  7. Милинковић Теодора
  8. Рамач Данијела
  9. Сабадош Сергеј
  10. Чапко Иван

 

СТАРИЈА ЈАСЛЕНА „ ЖАБИЦЕ“, број деце 15

Васпитач: Чернок Андреја
Васпитач-сарадник: Ђурчјански Марија

списак деце:

  1. Арва Ања
  2. Винаји Данијел
  3. Дудаш Олег
  4. Ердељи Маша
  5. Магоч Андреј
  6. Њаради Игор
  7. Рамач Кристина
  8. Станковић Нађа
  9. Такач Стефан
  10. Тасић Лука
  11. Хирјоватиј Анабела
  12. Чизмар Андреј
  13. Чизмар Богдан
  14. Ћирић Нађа
  15. Шомођи Михајло

 

МЛАЂА ВАСПИТНА ГРУПА „ВОЗ“, број деце 21

Васпитач: Вучковић Ксенија
Васпитач – сарадник: Прегун Марина

списак деце:

  1. Видичевић Катарина
  2. Харвиљчак Кристина
  3. Хрубења Оскар
  4. Дудаш Кристофер
  5. Дудаш Филип
  6. Зелић Лука
  7. Катона Олег
  8. Ковачевић Маша
  9. Кушић Јована
  10. Малацко Алек
  11. Малацко Михаела
  12. Међеши Алекса
  13. Међеши Николаја
  14. Нађ Виктор
  15. Нађ Иван
  16. Рац Адријана
  17. Свирчев Славиша
  18. Селић Радош
  19. Сивч Тони
  20. Симић Хана
  21. Шанта Павло

 

СРЕДЊА ВАСПИТНА ГРУПА „ЈАБУЧИЦЕ“, број деце 26

Васпитач: Сопка Данијела
Васпитач – сарадник: Прегун Марина

списак деце:

  1. Бучко Матеа
  2. Варга Елена
  3. Видичевић Викторија
  4. Винаји Немања
  5. Харди Давид
  6. Голубовић Елена
  7. Дудаш Катарина
  8. Дудаш Никола
  9. Ковач Николина
  10. Кољесар Ела
  11. Колошњаји Леон
  12. Мажар Милица
  13. Мецек Адела
  14. Међеши Валентина
  15. Међеши Владимир
  16. Међеши Сергеј
  17. Нађ Тони
  18. Њаради Ванеса
  19. Пап Кира
  20. Рац Лара
  21. Рамач Милена
  22. Сабо МИа
  23. Соколовић Матеа
  24. Сопка Софија
  25. Фејди Даниел
  26. Харвиљчак Теодор

 

СТАРИЈА ВАСПИТНА ГРУПА „ПЕЧУРКЕ“, број деце 24

Васпитач: Русковски Оленка

списак деце:

  1. Арва Стефан
  2. Бики Ален
  3. Благојевић Клара
  4. Венгрин Ема
  5. Виславски Алексеј
  6. Виславски Андреј
  7. Виријевић Предраг
  8. Дудаш Ника
  9. Еделински Дарко
  10. Еделински Леонтина
  11. Ковачевић Стефан
  12. Међеши Симона
  13. Микита Максим
  14. Новаковић Стефан
  15. Олејар Николина
  16. Пашо Марин
  17. Русковски Ерик
  18. Сабадош Теа
  19. Сендерак Ања
  20. Харди Валентин
  21. Чапко Сара
  22. Чапко Нада
  23. Шомођи Алекса
  24. Штрангар Адријана

 

ПОСЛЕПОДНЕВНА МЕШАНА ВАСПИТНА ГРУПА „ЗВЕЗДИЦЕ“, број деце 14

Васпитач: Мецек Блаженка
Васпитач-сарадник: Прегун Марина

списак деце:

  1. Бандич Лука
  2. Бошковић Јован
  3. Бурчак Филип
  4. Жегарац Кристина
  5. Иван Јулијана
  6. Колошњаји Алекса
  7. Колошњаји Давид
  8. Прегун Алексеј
  9. Рац Грегор
  10. Сендерак Михајела
  11. Тот Дејана
  12. Чуни Софија
  13. Чуни Стефани
  14. Чуни Лука

 

ПРИПРЕМНА ПРЕДШКОЛСКА ГРУПА „ШТРУМФИ“, број деце 26

Васпитач: Емилија Костић

списак деце:

  1. Будински Корина
  2. Хорњак Нађа
  3. Хрубења Ерик
  4. Ђуђар Клара
  5. Зелић Лена
  6. Илић Марко
  7. Нађ Валентина
  8. Пап Јелисеј
  9. Папуга Лара
  10. Пашо Андреј
  11. Петковић Никола
  12. Планчак Никола
  13. Плавшић Лазар
  14. Премовић Вања
  15. Рац Николаја
  16. Рамач Доротеа
  17. Сопка Ана Марија
  18. Фркаш Ђула
  19. Чапко Матија
  20. Чапко Лена
  21. Чизмар Денис
  22. Харди Николина
  23. Колошњаји Тони
  24. Јовановић Лео
  25. Сегеди Софија
  26. Цвјетичанин Јован
  • Избор писма

  • Контакт

    Е маил:
    pubambi@gmail.com

    Телефони:
    025-722-139
    025-729-990
  • Архива

  • Број посета

    • 745951Укупно посета:
    • 3Тренутно на сајту:
  • Питајте нас